Upravit stránku

Vážení zákazníci,
od 1. července 2021 budeme dodávat záchranné padáky ATL-15 SL s drobnými úpravami, které mají za cíl zlepšení uživatelských vlastností záchranného padáku. Běžnému uživateli nejsou úpravy na první pohled zjevné. Technické parametry záchranného padáku zůstaly zachovány.
Popis zlepšení:


1. U výtažného lana VL-037 jsme šňůru microline s našitými jehlami nahradili ocelovým lankem s nalisovanými jehlami (piny). Dosáhli jsme tak vyšší přesnosti při výrobě a eliminovali jsme také případnou nepřesnost při balení padáku (pootočení jehly).
 

2. V souvislosti s předchozí úpravou jsme provedli i dotvarování plastové výztuhy vnitřní chlopně a s tím související úpravu vrchní chlopně obalu padáku OP-094. Zajistili jsme tak lepší uložení jehel (pinů) uvolňovače i lanka v prolisech. Současně jsme dosáhli i kompaktnějšího vzhledu zabaleného padáku.

 

Věříme, že tato zlepšení výrobku oceníte během jeho dalšího používání v dlouhodobém horizontu.
Záchranné padáky ATL-15 SL s termínem expedice po 1. 7. 2021 budou již obsahovat avizované úpravy. Ceny záchranných padáků nebudou navýšeny z hlediska tohoto zlepšení.
Děkujeme Vám za Vaši přízeň.

 

Tým MarS a.s.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti