Upravit stránku

Vánoční svátky a celozávodní dovolená

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše společnost bude uzavřena 21.12.2020 - 1.1. 2021 z důvodu vánočních svátků a celozávodní dovolené.

Těšit se na Vás budeme opět od pondělí 4.1.2021!

Celozávodní dovolená 2020

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že naše společnost bude uzavřena 20.7. - 31.7. 2020 z důvodu letní celozávodní dovolené.

Těšit se na Vás budeme opět od pondělí 3.8.2020!

Informace k čištění – dezinfekci padáků v době viru COVID-19

Z důvodu zabránění možné nákaze virem COVID -19 v důsledku užívání jednoho padáku více uživateli, doporučuje výrobce MarS a.s. z preventivních důvodů periodickou dezinfekci padáků.

Pro dezinfekci jakýchkoliv částí padákové soupravy používejte pouze přípravky, které neobsahují chlór a organická rozpouštědla!

MarS a.s.

Oznámení

MarS a.s. tímto vyjadřuje své nejlepší přání a podporu všem, kteří byli postiženi pandemií Covid-19.

MarS a.s. stále pokračuje s výrobou ve svých výrobních prostorách a bude se snažit udržovat co nejblíže běžnému podnikání za současných okolností a podporovat zákazníky, kteří se spoléhají na naše produkty a aby poskytoval základní služby, které jsou v tuto chvíli kritičtější než kdy jindy.

Vzhledem k současným okolnostem týkajícím se šíření viru korony jsme zavřeli vstupy do firmy. Externí osoby již nemají volný přístup do MarS a.s. Ke vstupu do společnosti bude nutná předchozí telefonická registrace. V případě osobní návštěvy je návštěvník povinen používat obličejovou masku po celou dobu návštěvy, včetně udržení vzdálenosti nejméně 2 m od ostatních osob.

Mějte prosím na paměti, že firma bude zavřena v období Velikonoc od pátku 3. dubna do opětovného otevření ve středu 15. dubna, takže prosím zavolejte nebo zadejte nové objednávky nyní, abychom mohli odpovídajícím způsobem plánovat a doručovat výrobky. Poslední datum odeslání před velikonoční přestávkou bude čtvrtek 9. dubna. Děkujeme za vaši pokračující spolupráci a podporu v této náročné době.

 

MarS a.s.

Mimořádná situace v ČR

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali, že z důvodu mimořádné situace v ČR ZAKAZUJEME cizím osobám (vyjma zaměstnanců) zákaz vstupu do firmy bez ochranných roušek.
Nahoru