Upravit stránku

Vážení zákazníci,
v poslední době dochází k nárůstu počtu znečištěných a nekompletních padákových kompletů nebo padákových součástí zasílaných do společnosti MarS a.s. (dále jen „společnost“) k opravám. Z tohoto důvodu vydává společnost následující pravidla pro příjem padáků do oprav.


1/ Dokumenty
Ke každému kompletu musí být dodán padákový záznamník či technický průkaz. Pokud nebude padákový záznamník nebo technický průkaz dodán spolu s padákem, bude zákazníkovi účtován poplatek za vystavení duplikátu ve výši 200,-- Kč bez DPH.


2/ Čištění padáků
Padákové komplety nebo jejich součásti zasílané do společnosti by měly být čisté a suché. Především nesmí být na padácích a jejich součástech zaschlé bláto, znečištění mastnotami či látkami organického nebo anorganického původu. Pokud bude přesto padákový komplet nebo jeho součásti znečištěné, vyhrazuje si společnost právo padákový komplet nebo součást do opravy nepřijmout (vrátit odesilateli bez opravy) nebo účtovat poplatek za uvedení padákového kompletu nebo součásti do opravitelného stavu ve výši 1.500,-- až 3.000,-- Kč bez DPH za každou součást podle míry znečištění. I po uvedení padákové soupravy nebo součásti do stavu vhodného k opravě musí zákazník počítat s tím, že znečištěné součásti nelze uvést do původního stavu z hlediska barev.
Zákazník svou objednávkou vyjadřuje souhlas s výše uvedeným postupem společnosti MarS a.s.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti