Upravit stránku

MarS a.s. tímto vyjadřuje své nejlepší přání a podporu všem, kteří byli postiženi pandemií Covid-19.

MarS a.s. stále pokračuje s výrobou ve svých výrobních prostorách a bude se snažit udržovat co nejblíže běžnému podnikání za současných okolností a podporovat zákazníky, kteří se spoléhají na naše produkty a aby poskytoval základní služby, které jsou v tuto chvíli kritičtější než kdy jindy.

Vzhledem k současným okolnostem týkajícím se šíření viru korony jsme zavřeli vstupy do firmy. Externí osoby již nemají volný přístup do MarS a.s. Ke vstupu do společnosti bude nutná předchozí telefonická registrace. V případě osobní návštěvy je návštěvník povinen používat obličejovou masku po celou dobu návštěvy, včetně udržení vzdálenosti nejméně 2 m od ostatních osob.

Mějte prosím na paměti, že firma bude zavřena v období Velikonoc od pátku 3. dubna do opětovného otevření ve středu 15. dubna, takže prosím zavolejte nebo zadejte nové objednávky nyní, abychom mohli odpovídajícím způsobem plánovat a doručovat výrobky. Poslední datum odeslání před velikonoční přestávkou bude čtvrtek 9. dubna. Děkujeme za vaši pokračující spolupráci a podporu v této náročné době.

 

MarS a.s.

Nahoru

Tento web využívá cookies

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zobrazit podrobnosti